Gratis verzending vanaf €100,-

Scherpe prijzen

Winkel van maandag tot zaterdag geopend

Gratis verzending vanaf €100,-

Scherpe prijzen

Winkel van maandag tot zaterdag geopend

SKU: 1104189

EAN: 8714646001827

Nematel-P 439 mg/g REG NL URA

Gratis verzending vanaf €100,-

Altijd scherp geprijsd

Eenvoudig betalen met iDeal of PayPal

11,50 incl. BTW 9,50 excl. BTW

9,50

excl. BTW

Advies nodig?

We helpen je graag om het juiste product uit te kiezen!

Uitsluitend verkrijgbaar bij een dierenarts of op recept van een dierenarts bij een apotheek of leverancier met een vergunning.

Nematel-P 439 mg/g

Orale pasta ter bestrijding van worminfecties.

Doeldiersoort

Paarden (vanaf de leeftijd van 8 weken).

Werkzame stof

Pyrantelembonaat         439 mg/g

(overeenkomend met 152,2 mg/g pyrantel)

Indicatie

Wormbesmetting met volwassen stadia van rondwormen, met name ascariden (Parascaris equorum), kleine strongyliden (Cyastomum spp., Triodontophorus spp.) en grote strongyliden (Strongylus edentatus, S. equinus, S. vulgaris), oxyuriden (Oxyuris equi) en lintwormen (Anoplocephala perfoliata). De werkzaamheid tegen Anoplocephala perfoliata is variabel.

Kan tijdens de dracht en lactatie worden gebruikt.

Contra-indicaties

Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor het werkzame bestanddeel of één van de hulpstoffen.

Dosering

Het diergeneesmiddel is bestemd voor éénmalige orale toediening aan paarden.

  1. Voor behandeling van ascariden, kleine en grote strongyliden en oxyuriden is de aanbevolen dosering 19 mg pyrantelembonaat per kg lichaamsgewicht. Één injector is bestemd voor de behandeling van 600 kg lichaamsgewicht (zie schaalverdeling op de injector) en elke injector is onderverdeeld in gemerkte delen. De hoeveelheid van één deel is voldoende voor de behandeling van 50 kg lichaamsgewicht.
  2. Voor de behandeling van lintwormen is de aanbevolen dosering 38 mg pyrantelembonaat per kg lichaamsgewicht. Één injector is bestemd voor de behandeling van 350 kg lichaamsgewicht (zie schaalverdeling op de injector) en elke injector is onderverdeeld in gemerkte delen. De hoeveelheid van twee delen is voldoende voor de behandeling van 50 kg lichaamsgewicht.

Voor een juiste dosering moet het gewicht zo nauwkeurig mogelijk bepaald worden; de nauwkeurigheid van het doseerhulpmiddel dient te worden nagegaan.

De berekende en toe te dienen hoeveelheid pasta kan ingesteld worden en vastgezet worden met de instelschroef op de stang van de injector. Verwijder vervolgens het beschermkapje van de injector, open de mond van het paard en spuit de gel zover mogelijk achter op de tong en laat het dier slikken. Het slikken kan gestimuleerd worden door een hand onder de kin te plaatsen en het hoofd op te tillen.

Speciale waarschuwingen

Lees vóór gebruik de bijsluiter.

Wachttermijn

Vlees en slachtafval: 0 dagen.

Niet goedgekeurd voor gebruik bij dieren die melk voor humane consumptie produceren.

Inhoud

Multidosis injector met 33,3 g pasta.

REG NL 111739

Uitsluitend voor diergeneeskundig gebruik – URA

Inhoud

Merk

EAN-code

527578

Dier

Gerelateerde producten

Colosan Darmolie 100Ml. Reg Nl5633

40,99 incl. BTW 33,88 excl. BTW

Tpd Vlo&Teek Stop Lotion 200Ml

10,95 incl. BTW 9,05 excl. BTW

Tpd Vlo&Teek Stop Mand-Tapijtspray 800Ml

17,50 incl. BTW 14,46 excl. BTW

Honingzalf Mellodermal Outdoor 30Ml.

20,34 incl. BTW 16,81 excl. BTW

Nematel-P 439 mg/g REG NL URA

Gratis verzending vanaf €100,-

Scherpe prijzen

11,50 incl. BTW 9,50 excl. BTW